podcasty

Produkcja podcastów

Jedną z podstawowych usług, jakie oferujemy firmom, blogerom oraz internetowym czasopismom jest produkcja podcastów. Zainspirowani działalnością Magazynu Pismo, chcemy pomagać mniejszym i większym tytułom prasowym, zwłaszcza społeczno-kulturalnym, pojawiać się z wartościową treścią na platformach takich jak Spotify, Apple Podcasts czy Google Podcasts.

Produkcja podcastów

W ramach produkcji podcastów oferujemy przygotowanie intra, jingli i outra. Elementy te tworzone są w oparciu o tekst przesłany przez Was i czytany przez lektora wybranego z bazy głosów. Jest on także wzbogacany melodią lub dźwiękiem pozyskanym z płatnej bazy dźwięków Artlist. Do wszystkich wykorzystanych materiałów mamy pełnię praw, a każdy z lektorów podpisuje z nami umowę o dożywotnie przekazanie majątkowych praw autorskich na wszystkich polach eksploatacji.

Obecnie podcasty montujemy albo z surowego materiału przesłanego przez klienta, albo na podstawie przesłanych tekstów, które następnie czytane są przez jednego z lektorów. Jeśli potrzebujecie pomocy z nagraniem materiału, także do nas napiszcie. Zobaczymy, co da się zrobić. Każdy z odcinków zostanie wzbogacony o dobrane przez nas tło dźwiękowe, pozwalające na poprawę odbioru utworu i urealnienie go.

Koszt elementów brandowych, jak intro, outro i jingle uzależniony jest od:

  • wybranego głosu do stworzenia elementów brandowych,
  • ilości jingli.

Koszt przygotowania jednego odcinka podcastu uzależniony jest od:

  • formy materiału podstawowego – przesłany przez Was czy nagrywany na podstawie przesłanego tekstu,
  • w przypadku przesłania tekstu do nagrania, jego długości,
  • wybranego głosu.

W przypadku nawiązania dłuższej współpracy (nagrania większej ilości odcinków) elementy brandowe oferujemy gratis. Nagranie większej liczby odcinków wiąże się także z rabatem za pracę lektora.

Finalna cena ustalona zostanie po otrzymaniu wszystkich wytycznych i w przypadku każdego zlecenia będzie inna. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami przez formularz na dole tej strony.

Nasze portfolio

Poniżej znajdziesz nasze portfolio. Dotychczas byliśmy zaangażowani w produkcję następujących podcastów.

podcast 4people

Podcast katowickiej agencji 4People

Jestem pomysłodawcą, jednym z prowadzących, montażystą oraz osobą odpowiedzialną za obsługę techniczną podcastu.