scenariusze

Przygotowanie scenariusza

Pisaniem zajmuję się już niemal dziesięć lat. Nad formą scenariuszową pracuję od ponad półtorej roku. Dotychczas moimi scenariuszami zainteresowały się m.in. Audioteka i Soundsitive Studio. Choć już wkrótce moje portfolio w tym zakresie może się znacznie powiększyć.

Przygotowanie scenariusza

Jestem w stanie napisać scenariusz słuchowiska, serialu telewizyjnego i serialu audio, filmu lub sztuki. Mogę również zaproponować przygotowanie scenariusza filmu reklamowego.

Zaoferuję pomysł, rozpiszę go w formie synapsisu lub treatmentu, a następnie stworzę pierwszy szkic skryptu. Nie straszne są mi kolejne rewizje tekstu. Koszt przygotowania scenariusza zależny jest od jego przeznaczenia i terminu realizacji.

Na ogół oddaję majątkowe prawa autorskie w zamian za zaliczkę i tantiemy. Oczywiście w grę wchodzi także całościowe oddanie praw w zamian za odpowiednie wynagrodzenie.

Moje dotychczasowe portfolio

Na chwilę obecną większość moich tekstów znajdziecie na autorskiej stronie: https://lukaszmigura.com. W niedalekiej przyszłości będę także informował o kolejnych produkcjach powstałych na podstawie moich tekstów.

Przykładem może być przedstawione poniżej słuchowisko, wyprodukowane przez zaprzyjaźnione studio.

Ostatnia podróż Ijona

Z okazji setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema napisałem scenariusz słuchowiska, które potem wyprodukowało Soundsitive Studio.

ostatnia podroz ijona